Description
Ledlam LED Panel Light Spring Fitting 6060SRF
6 pieces
Ledlam LED Panel Light Spring Fitting 6060SRF
6 pieces
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Socket Type | Panel |
| Colour of item | ALU |
| Bulb Length | 100 mm |
| Bulb Diameter | 100 mm |
| Height/Depth | 20 mm |
| Weight | 110 g |
| Warranty | 5 Year |
| Brand | Ledlam |




Do you want to hide this popup?
We use cookies to ensure the best possible experience. By using our site scrolling down you agree with our Privacy Policy.