Description
12W Constant Current Driver for Ledlam 12W LED Panel lights – non dimmable
12W Constant Current Driver for Ledlam 12W LED Panel lights – non dimmable
| Weight | 99 g |
|---|---|
| Power | 12W |
| Socket Type | Transformer |
| Wattage | 12W |
| Dimmable | no |
| Colour of item | Vari |
| Voltage | AC230V |
| Current | 300mA |
| Material | PC |
| Weight | 99 g |
| Certifications | CE, RoHS |
| Warranty | 5 Year |
| Fitting Type | Panel |
| Brand | Ledlam |




Do you want to hide this popup?
We use cookies to ensure the best possible experience. By using our site scrolling down you agree with our Privacy Policy.
Reviews
There are no reviews yet.