Description
3W Driver for Ledlam 3W LED Panel lights – dimmable
3W Driver for Ledlam 3W LED Panel lights – dimmable
| Weight | 83 g |
|---|---|
| Power | 3W |
| Socket Type | Transformer |
| Wattage | 3W |
| Dimmable | yes |
| Colour of item | White |
| Bulb Material | PC |
| Lumens Wattage | 0lm/w |
| Energy Savings | ?% |
| Voltage | AC230V |
| Material | PC |
| Weight | 83 g |
| Lifespan | 30000h |
| Certifications | CE, RoHS |
| Warranty | 5 Year |
| Fitting Type | Panel |
| Brand | Ledlam |




Do you want to hide this popup?
We use cookies to ensure the best possible experience. By using our site scrolling down you agree with our Privacy Policy.
Reviews
There are no reviews yet.