Description
18W Dimmable Driver for Ledlam 18W LED Panel lights
– 18W Dimmable Driver for LED Panel lights
– Flickerless LED operation – Flicker free LED
– Dimmable with most of the LED dimmer switches
– Twist and lock connection
– 5 Year! Guarantee, Long lifespan ( over 30.000 hours ), CE, RoHS
– High Quality components
£19.99 Original price was: £19.99.£14.98Current price is: £14.98.
In stock
18W Dimmable Driver for Ledlam 18W LED Panel lights
| Weight | 99 g |
|---|---|
| Power | 18W |
| Socket Type | Transformer |
| Wattage | 18W |
| Dimmable | yes |
| Colour of item | Vari |
| Bulb Material | PC |
| Lumens Wattage | 0lm/w |
| Energy Savings | ?% |
| Voltage | AC230V |
| Material | PC |
| Weight | 99 g |
| Certifications | CE, RoHS |
| Warranty | 5 Year |
| Fitting Type | Panel |
| Brand | Ledlam |




Do you want to hide this popup?
We use cookies to ensure the best possible experience. By using our site scrolling down you agree with our Privacy Policy.
Reviews
There are no reviews yet.