Description
6W Dimmable Driver for Ledlam 6W LED Panel lights
– 6W Dimmable Driver for LED Panel lights
– Flickerless LED operation – Flicker free LED
– Dimmable with most of the LED dimmer switches
– Twist and lock connection
– 5 Year! Guarantee, Long lifespan ( over 30.000 hours ), CE, RoHS
– High Quality components
£9.99 Original price was: £9.99.£8.97Current price is: £8.97.
In stock
6W Dimmable Driver for Ledlam 6W LED Panel lights
| Weight | 83 g |
|---|---|
| Power | 6W |
| Socket Type | Transformer |
| Wattage | 6W |
| Dimmable | yes |
| Colour of item | Vari |
| Bulb Material | PC |
| Lumens Wattage | 0lm/w |
| Energy Savings | ?% |
| Voltage | AC230V |
| Material | PC |
| Weight | 83 g |
| Certifications | CE, RoHS |
| Warranty | 5 Year |
| Fitting Type | Panel |
| Brand | Ledlam |




Do you want to hide this popup?
Reviews
There are no reviews yet.